Zdrojowa 93, Jaworze k. Bielska-Białej

Oferta dla firm

Szkoła Języków Obcych WORLD Aleksandra Polak od 2002 r. świadczy usługi w zakresie kursów indywidualnych i grupowych dla firm i instytucji.

Nasza oferta wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku pracy oraz zwiększającemu się zapotrzebowaniu na specjalistów posługujących się biegle językiem obcym w różnych obszarach działalności. 

Wzrost zainteresowania szkoleniami językowymi wśród Klientów instytucjonalnych zachęca do ciągłego rozwijania naszej oferty kursowej skierowanej do właścicieli przedsiębiorstw i instytucji, którym zależy na zwiększeniu efektywności zatrudnianej kadry poprzez podnoszenie jej kompetencji językowych, a także swoich własnych.

Oferta dla firm

Nasze atuty to

INDYWIDUALIZM

Współpracując z naszymi Klientami, jesteśmy otwarci na stworzenie oferty szkoleniowej, uszytej na miarę potrzeb konkretnego odbiorcy.
Szkolimy zarówno szeregowych pracowników, jak i kadrę zarządzającą, prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne w zakresie języka ogólnego, biznesowego lub branżowego na wszystkich poziomach zaawansowania.

W zależności od preferencji naszych Klientów, kursy możemy przeprowadzić w siedzibie naszej szkoły (dysponujemy kameralnymi salami do 12 osób) lub w siedzibie Firmy zamawiającej szkolenie.

Współpracę możemy rozpocząć w dowolnym miesiącu roku szkolnego, który standardowo trwa od września do czerwca. Harmonogram szkolenia i plan zajęć dostosowujemy do oczekiwań Klienta i predyspozycji poszczególnych grup.

RZETELNOŚĆ

Obligując się do współpracy z naszym Klientem, pozostajemy z nim w stałym kontakcie. Systematycznie monitorujmy poziom zadowolenia ze świadczonych usług oraz adekwatność tematyki zajęć do potrzeb jego uczestników. Nasi lektorzy mają obowiązek rejestrowania frekwencji oraz oceny postępów w nauce każdego słuchacza.

PROFESJONALIZM

Stawiamy wysokie wymagania wobec naszej kadry, oczekując profesjonalizmu w wykonywaniu powierzonych obowiązków, entuzjazmu, zapału i twórczego podejścia.
Do grona naszych lektorów należą ludzie energiczni, otwarci, którzy w atrakcyjny i efektywny sposób potrafią zmotywować i przekazać słuchaczom należytą wiedzę. Kompetencje naszych lektorów potwierdzone są odpowiednim wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem zawodowym i przygotowaniem pedagogicznym.

20-letnie doświadczenie

0 % zdawalności wszystkich egzaminów
0 certyfikatów językowych
0 kursów dla firm i instutucji
0 uczniów