Zdrojowa 93, Jaworze k. Bielska-Białej

O nas

Szkoła Języków Obcych WORLD powstała w 2002 roku jako jedna z pierwszych szkół w Bielsku, specjalizująca się w efektywnym nauczaniu języków angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego w małych 4-8 osobowych grupach.

Przez 10 lat szkoła znajdowała się w Wapienicy przy ulicy Cieszyńskiej 367 (budynek Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości). Od 2011 roku szkoła istnieje w Jaworzu Centrum przy ul. Zdrojowej 93 (w budynku galerii handlowo-usługowej, obok Supermarketu Jaworze). Od listopada 2015 wszystkie zajęcia dydaktyczne wspomagane wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

SJO World

Autorskie metody nauczania

First Step Learning to nauka podstawowych zwrotów i słownictwa w apekcie wytworzenie automatyzmów językowych, poprawnego reagowania na zadane pytania. Nauka języka obcego porzez zabawę dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Cross-Learning to połączenie nauki prowadzonej przez polskich lektorów z konwersacjami z udziałem native speakerów. Takie połączenie gwarantuję wzrost kompetencji komunikacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem języka potocznego. W odróżnieniu od innych szkół, zajęcia konwersacyjne są powiązane tematycznie z zajęciami z lektorem polskim, korespondują z nimi i dzięki temu, stanowią doskonały sposób na ugruntowanie poznanego wcześniej materiału. Metoda przeznaczona dla dzieci,młodzieży oraz dorosłych.

Nasze metody nauczania

20-letnie doświadczenie

0 % zdawalności wszystkich egzaminów
0 certyfikatów językowych
0 kursów dla firm i instutucji
0 uczniów