Menu
Strona głowna-OFERTA KURSÓW

SJO WORLD oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, czeskiego i rosyjskiego w:

 

 • w małych grupach (4-8 os.)

 

 • w mini grupach (do 4 os.)

 

 • zajęcia indywidualne.

Harmonogram kursów

Wszystkie kursy organizowane przez Szkołę Języków Obcych WORLD odbywają się w systemie rocznym, podzielonym na I i II semestr nauki.

 

Zajęcia trwają od października do czerwca, z uwzględnieniem dni wolnych, ustalanych wg założeń kalendarza MEN na dany rok szkolny.

 

Kursy prowadzimy od poniedziałku do piątku (na życzenie całej grupy również w soboty) według grafiku ustalonego na podstawie dyspozycyjności wszystkich osób w danej grupie. Specyfika SJO WORLD to dostosowanie grafiku zajęć do Państwa oczekiwań i możliwości!

Kursy grupowe

 • Kursy dla przedszkolaków METODĄ FIRST STEP LEARNING (120min./tyg): nauka z elementami zabawy; wielokrotne powtarzanie tekstów rymowanek, wyliczanek, piosenek, zabawy i gry językowe, nauka ukierunkowana na bezwiedną umiejętność odpowiedzi na zadane pytanie w efekcie wyuczenia powszechnie używanych zwrotów i wyrażeń. czytaj więcej Metody nauczania
 • Kursy dla dzieci METODĄ CROSS-LEARNING (szkoła podst., 120min./tyg): zajęcia skoncentrowane na opanowaniu znajomości języka do wymagń Egzaminu 8-klasisty: nauka innowacyjną metodą Cross-Learning łączącej naukę tradycyjną (słownictwa, gramatyki, itp.) z nauką żywego języka podczas systematycznych konwersacji-założenie tych zajęć to BRAK PODRĘCZNIKÓW, 100% CZASU PRZEZNACZAMY NA ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI SKUTECZNEGO KOMUNIKOWANIA SIĘ
 • NOWOŚĆ 2018!!! KURS EGZAMINACYJNY 8-klasisty:kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty z jęz.angielskiego: opcja roczna lub opcja 2-letnia (120 min/tyg).
 • Kursy dla młodzieży (gimnazjum, liceum; 120 min./tyg): zajęcia przygotowujące do egzaminów gimnazjalnego i maturalnego, prowadzone przez native speakers osoby z wykształceniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem-tematyka konwersacji pokrywa się z zagadnieniami, które stanowią podstawę części ustnej tych egzaminów, tj. szkoła, praca, zakupy, podróżowanie, itp.
 • Kursy konwersacyjne dla młodzieży (90min/tyg): zajęcia konwersacyjne, bez podręcznika, skoncentrowane wyłacznie na doskonaleniu umiejetności płynnego porozumiewania się w obszarach tematycznych, bedacych wymogami maturalnymi.
 • Kursy dla osób dorosłych (zalecany dla: poziom początkujacy/średniozaawansowany:120min/tyg.): nauka i rozwój umiejętności swobodnej i płynnej komunikacji (ograniczenie ilości gramatyki na rzecz praktycznych i powszechnych w języku mówionym zwrotów i wyrażeń ); prowadzenie zajęć w oparciu o autentyczne, codzienne sytuacje, zarówno w obszarze życia osobistego jak i zawodowego.
 • Kursy konwersacyjne dla osób dorosłych (zalecany dla: poziom średniozaawansowany i zaawansowany:90min./tyg.):100% konwersacji, bez podręcznika z lektorem native speaker: każde zajęcia są poświęcone innej tematyce, często w oparciu o materiały kserograficzne z potrzebnym słownictwem, wyrażeniami, przy wykorzystaniu filmów, dialogów na tablicy interaktywnej.

NOWOŚĆ 2017!!!

KURSY PRACTICAL ENGLISH, PRACTICAL GERMAN, PRACTICAL SPANISH: (90min/tyg.)zajęcia konwersacyjne z udziałem native speakerów z Anglii, USA, Hiszpanii: nauka bez podręcznika; nauka zwrotów i wyrażeń w oparciu o potrzebne zwroty w codziennych sytuacjach życiowych: restauracja, hotel, lotnisko, zakupy, ittp.

Kursy egzaminacyjne

 

 • NOWOŚĆ: Kurs do egzaminu 8-klasisty (120 min./ tyg.).
 • Kursy do egzaminu gimnazjalnego (120 min./tyg.)
 • Kursy do egzaminu maturalnego (180 min./tyg)

 

Zajęcia metoda Cross-Learning, w opaciu o testy i zadania egzaminacyjne, wraz z przykładowymi całymi zestawami egzaminacyjnymi.

 

 

numer konta SJO World:

PKO INTELIGO

80 1020 5558 0000 8602 3219 8143


 

Szkoła Języków Obcych World

ul. Zdrojowa 93

43-384 Jaworze

 

Znajdź nas na mapie

 

Kontakt telefoniczny

 

+48 604 835 859

 

sekretariat@jezykijaworze.pl

www.jezykijaworze.pl

 

 

 Powered by: www.web-template-world.com