Menu
Strona głowna

Szkoła Języków Obcych WORLD Aleksandra Polak od 2002 r. świadczy usługi w zakresie kursów indywidualnych i grupowych dla firm i instytucji.

 

Nasza oferta wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku pracy oraz zwiększającemu się zapotrzebowaniu na specjalistów posługujących się biegle językiem obcym w różnych obszarach działalności.

 

Wzrost zainteresowania szkoleniami językowymi wśród Klientów instytucjonalnych zachęca do ciągłego rozwijania naszej oferty kursowej skierowanej do właścicieli przedsiębiorstw i instytucji, którym zależy na zwiększeniu efektywności zatrudnianej kadry poprzez podnoszenie jej kompetencji językowych, a także swoich własnych.

 

Nasze atuty to:

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego Klienta

 

RZETELNOŚĆ świadczonych usług

 

PROFESJONALIZM I KOMPETENCJE kadry lektorów

 

INDYWIDUALIZM


Współpracując z naszymi Klientami, jesteśmy otwarci na stworzenie oferty szkoleniowej, uszytej na miarę potrzeb konkretnego odbiorcy.

Szkolimy zarówno szeregowych pracowników, jak i kadrę zarządzającą, prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne w zakresie języka ogólnego, biznesowego lub branżowego na wszystkich poziomach zaawansowania.

W zależności od preferencji naszych Klientów, kursy możemy przeprowadzić:

w siedzibie naszej szkoły, dysponującą kameralnymi salami (do 12 osób)

w siedzibie Firmy zamawiającej szkolenie.

Współpracę możemy rozpocząć w dowolnym miesiącu roku szkolnego, który standardowo trwa od września do czerwca. Harmonogram szkolenia i plan zajęć dostosowujemy do oczekiwań Klienta i predyspozycji poszczególnych grup.

 

RZETELNOŚĆ


Obligując się do współpracy z naszym Klientem, pozostajemy z nim w stałym kontakcie. Systematycznie monitorujmy poziom zadowolenia ze świadczonych usług oraz adekwatność tematyki zajęć do potrzeb jego uczestników. Nasi lektorzy mają obowiązek rejestrowania frekwencji oraz oceny postępów w nauce każdego słuchacza.

Pod koniec kursu (lub na życzenie Klienta) przygotowujemy raport ewaluacyjny podsumowujący stopień opanowania poszczególnych kompetencji językowych każdego uczestnika kursu, zawierający istotne uwagi i wskazówki do pracy na dalszym etapie kształcenia.

 

PROFESJONALIZM

 

Stawiamy wysokie wymagania wobec naszej kadry, oczekując profesjonalizmu w wykonywaniu powierzonych obowiązków, entuzjazmu, zapału i twórczego podejścia.

Do grona naszych lektorów należą ludzie energiczni, otwarci, którzy w atrakcyjny i efektywny sposób potrafią zmotywować i przekazać słuchaczom należytą wiedzę. Kompetencje naszych lektorów potwierdzone są odpowiednim wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem zawodowym i przygotowaniem pedagogicznym.

 

 

Kliknij, aby zobaczyć nasze referencje

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

 

 

numer konta SJO World:

PKO INTELIGO

80 1020 5558 0000 8602 3219 8143


 

Szkoła Języków Obcych World

ul. Zdrojowa 93

43-384 Jaworze

 

Znajdź nas na mapie

 

Kontakt telefoniczny

 

+48 604 835 859

 

sekretariat@jezykijaworze.pl

www.jezykijaworze.pl

 

 

 Powered by: www.web-template-world.com