Menu
Strona głowna-O NAS

Szkoła Języków Obcych WORLD powstała w 2002 roku jako jedna z pierwszych szkół w Bielsku, specjalizująca się w efektywnym nauczaniu języków angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego w małych 4-8 osobowych grupach.

 

Przez 10 lat szkoła znajdowała się w Wapienicy przy ulicy Cieszyńskiej 367 (budynek Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości).

 

Od 2011 roku szkoła istnieje w Jaworzu Centrum przy ul. Zdrojowej 93 (w budynku galerii handlowo-usługowej, obok Supermarketu Jaworze).  Od listopada 2015 wszystkie zajęcia dydaktyczne wspomagane wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

DLACZEGO MY?

Nasza szkoła to nie kolejna sieciówka, kolejna szkoła, otwierana przez świeżo upieczonych absolwentów, którzy z braku doświadczenia kupują gotowe "know-how" i bazując na chwytach marketingowo-reklamowych, często celowo zaniżanych cenach tworzą wrażenie wysoce profesjonalnych ośrodków edukacyjnych. SJO WORLD bazuje na swoim 17-letnim doświadczeniu w nauczaniu języków obcych, najnowszej wiedzy psychologicznej, metodycznej oraz własnym, wypracowanym metodom nauczania, modyfikowanym corocznie w oparciu o informacje zwrotne od kursantow (ankiety ewaluacyjne) i lektorów.  

SJO WORLD to efektywna nauka języków obych w oparciu o:

  • Autorską Metodę Nauczania Cross-Learning: naszymi lektorami są polscy nauczyciele oraz obcokrajowcy (native speakers)- w praktyce każda grupa ma zajęcia z dwoma lektorami, zajęcia mają formę łączoną. Nauka struktur gramatyczno-leksykalnych z lektorem polskim jest uzupełniana konwersacjami z lektorami obcojęzycznymi, celem ugruntowania poznanych zwrotów, wyrażeń, utrwaleniu poznanego słownictwa z naciskiem na właściwą wymowę i intonację.

 

  • Zajęcia w małych grupach 4-8 os., które przekładają się na większą skuteczność i szybkość nauki języków obcych. SJO World jako pierwsza szkoła na terenie Bielska-Białej stworzyła podstawy efektywnej nauki w kameralnych grupach.

 

  • Zajęcia w mini grupach (do 4 os.) i zajęcia indywidualne dla kursantów oczekujących wysoce zindywidualizowanego podejścia w odpowiedzi na swoje potrzeby.

 

  • Rozwój wszystkich sprawności językowych- umiejętności mówienia, rozumienia, czytania i pisania.

 

  • Efektywna nauka w oparciu o systematyczne motywowanie naszych Kursantów do nauki, regularne powtarzanie materiału, prace domowe oraz systematyczną weryfikację ich postępów (testy śródsemestralne, semestralne, roczne).

 

  • Wysoka jakość kształcenia to nieustanna dbałość o ciągłe podnoszenie jakości nauczania i dobór najlepszej kadry lektorów, w tym także Native Speakers. Od początku działalności SJO WORLD prowadzi szkolenia językowe w oparciu o wytyczne Kuratorium Oświaty, tym samym spełnia wszystkie wymogi stawiane szkołom publicznym.

 

  • OPIEKA METODYCZNO-PSYCHOLOGICZNA: od początku działalności stawiamy nacisk nie tylko na to, żeby się nauczyć, ale także pomagamy w tym, jak to zrobić skutecznie, jak wspomagać procesy zapamiętywania, utrwalania i najważniejsze-odpamiętania, przy wykorzystaniu wiedzy psychologicznej i mnemotechnik.

 

  • Atrakcyjne ceny i rabaty- przyjdź, zadzwoń, zapytaj o aktualną ofertę cenową wraz z atrakcyjnymi rabatami dla Ciebie i Twoich bliskich na naukę języków obcych!

 

 

 

numer konta SJO World:

PKO INTELIGO

80 1020 5558 0000 8602 3219 8143


 

Szkoła Języków Obcych World

ul. Zdrojowa 93

43-384 Jaworze

 

Znajdź nas na mapie

 

Kontakt telefoniczny

 

+48 604 835 859

 

sekretariat@jezykijaworze.pl

www.jezykijaworze.pl

 

 

 Powered by: www.web-template-world.com